Nocleg w Zakopanem

Wybierając się do Zakopanego trzeba wcześniej szukać noclegów. Wtedy mamy ofert o wiele więcej i można dowolnie wybierać ceny, wyposażenie, wielkość czy lokalizacje. Wielu osobom zależy na tym żeby w Zakopanem spać w luksusowych domkach czy apartamentach. Jedno i drugie jest dostępne i wcale nie trzeba daleko odchodzić od centrum żeby takie miejsce znaleźć. Zakopane to stolica Tatr i to widać na ulicach. Główna ulica Krupówki to miejsce uczęszczane przez wszystkich. Tam trzeba po prostu być, przejść się i zobaczyć jak wygląda ten górski klimat. W okresie letnim czy zimowym ruch jest tam bardzo duży, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość. Wszędzie zdążymy, ale czasami trzeba postać sporo czasu żeby coś zjeść czy dostać się na Gubałówkę. Właśnie Gubałówka to druga główna atrakcja Zakopanego. Można na nią wjechać kolejką albo można wejść. Wszystko zależne jest od pory roku i naszych możliwości. Z góry zobaczymy piękne szczyty, zobaczymy, jakie piękne są polskie góry. Można na górze coś zjeść i się napić. Zrobimy wiele super zdjęć, które będą naszą pamiątką na lata.

skocznia zakopane

Komfortowy domek

Jeśli jedziemy w maksymalnie osiem osób do Zakopanego to warto wynająć domek Akwarel. W domku znajdują się aż cztery sypialnie oraz sauna. Właściciel zadbał o to żeby pod domkiem znalazło się miejsce do parkowania na trzy samochody. Domek jest idealnie zlokalizowany, ponieważ można w pięć minut dotrzeć do wspominanych wcześniej Krupówek. W zimowym okresie można w salonie napalić w kominku i wtedy dopiero poczujemy się wyjątkowo.

wedrowka

W całym domu jest zamontowane ogrzewanie podłogowe. Każdy gość może za darmo korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie znajdują się na terenie domku. Domek wygląda niesamowicie, bo to typowy góralski styl. Można go zobaczyć na stronie domki Zakopane. Jeśli chcemy mieć góralski domek to ten idealnie się do tego nadaje. Spełni nasze wymogi i będziemy zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na taką lokalizacje i tak komfortowe warunki do spania.

Dodaj komentarz