Rozstańmy się

http://img43.imageshack.us/img43/5361/75614095.jpgPodejmujecie wspólną decyzję. To tak bardzo nie boli, bo decydujecie o tym razem, zgodnie? rozstajecie się w przyjaźni.

Zaczęło się od zwykłej rozmowy. Nagle temat zszedł na wasze relacje. Wspólnie przyznajecie, że nie jest dobrze między wami, że to nie to samo, że męczycie się ze sobą a uczucie dawno się już wypaliło. ?To koniec?- mówicie zgodnie i od tej pory wasze drogi się rozchodzą.

Po mimo tego, że decyzję podjęliście wspólnie i zgodnie czujecie jakąś pustkę, ból coś na rodzaj dziwnego uczucia rozdarcia. To normalne? byliście z drugą osobą bardzo długi czas, przyzwyczailiście się do tego, że po prostu jest, a teraz to się tak szybko zmieniło? musicie do tego niestety przywyknąć. To nie jest proste, ale to dla waszego dobra, wiecie o tym sami. Tak musiało być. Wegetowanie w związku to nic dobrego.

Od dziś wiesz, jakich błędów nie popełniać w przyszłych związkach. Doświadczenie nauczyło Cię jak nie postępować i czego unikać.

Od tej chwili jesteście wolni, możecie iść swoimi drogami, robić, co chcecie. Pozostanie jednak sentyment i jakaś tęsknota. Może rozstaliście się w przyjaźni? Może nie wyszła wam miłość, ale wyjdzie przyjaźń?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?