Związek się psuje

http://img812.imageshack.us/img812/4227/ea3440e7d6219bb56e07de9.jpgW każdym związku zdarzają się kłótnie i niesnaski. Kiesy jednak stają się one nie do zniesienia wówczas pojawiają się myśli o rozstaniu.

Jakiś czas temu wszystko między wami było w najlepszym porządku. Wszystko się układało, rozumieliście się i kochaliście, ufaliście sobie. Byliście jak miliony innych par.

Niestety zauważyliście ze wasze relacje uległy gwałtownemu pogorszeniu, że nie rozumiecie się tak jak to było dawniej, że kłócicie się o byle głupstwo. Kiedy się nie widzicie nie odczuwacie tęsknoty, ale pewnego rodzaju ulgę, o spotkaniu myślicie z niechęcią, uważacie to za głupią konieczność i przymus, coś na rodzaj przyzwyczajenia, obowiązku. Zadajecie sobie coraz częściej pytanie czy tak wygląda miłość, czy w ogóle się kochacie i czy to wszystko ma w ogóle jakikolwiek sens?

Myślicie o tym coraz częściej, coraz mniej zależy wam na sobie, oddalacie się, nie czujecie czegoś, co dawniej było między wami. Jesteście dziś dla siebie niemal obcy, zwykli i bezstronni, nie czujecie miłości tylko przyzwyczajenie i przywiązanie. Podejmujecie najlepszą decyzję. Pora to zakończyć i od siebie odejść. Tak będzie dla was najlepiej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?