Remont mieszkania w Rzeszowie

Prysznic - Wygląd po remoncieCześć jestem Krystian i jestem szczęśliwym posiadaczem mieszkania w Rzeszowie. Od dawna marzyłem wraz z moją małżonką o remoncie naszego mieszkania, które niedawno zostało przez nas kupione. Chcieliśmy się przeprowadzić szybko do miasta, ale mieszkanie było w stanie, że nie dało się w nim mieszkać. Poświęciłem dużo swojego czasu w poszukiwaniu odpowiedniej firmy remontowej, która przeprowadziłaby szybko, solidnie i profesjonalnie remont mojego mieszkania. Szukałem na wielu stronach firm, które posiadałyby odpowiednie kompetencje.Moje mieszkanie miało bardzo kiepski podział. Posiadałem duży salon, łazienkę oraz kuchnię. Taki podział sprawia, że mieszkanie wygląda bardzo małe. Zatem szykował się naprawdę duży remont. Stare budownictwo, na podłodze deski lub stary skrzeczący parkiet. Gruntowny remont wnętrza był konieczny. Naturalnie liczyłem się z tym, że remont mojego mieszkania z pewnością potrwa około 2 miesięcy. Tym bardziej, że wykonywany został w zimie, gdzie ściany podczas szpachlowania słabo wysychały.

Zobaczcie sami jak wyglądała moja kuchnia przed wykonaniem remontu.

Kuchnia przed wykonaniem remontu

Kuchnia przed wykonaniem remontu.

Prawda, że bardzo kiepsko to wygląda? Poniżej zobacz zdjęcie, które zostało zrobione już po wykonanym remoncie.

Po remoncie

Po remoncie.

Tak nie ma już kuchni. Zapewne się zdziwiłeś, że pokazuje Ci zdjęcie kuchni, a potem sypialni. Jak wspomniałem moje mieszkanie potrzebowało powiększenia. Stara kuchnia była dużo i niepraktyczna, zatem została podzielona na łazienkę oraz sypialnię, a z starej łazienki wykonana została otwarta kuchnia. Ponadto moje mieszkanie posiada ogromny korytarz no i oczywiście duży salon, gdzie mogę przyjąć gości, a także zrelaksować się po powrocie z pracy.

Wykonania całego remontu podjęła się firma ,,BODEX” – Zbigniew Boho. Przeprowadza ona różnego rodzaju usługi związane z remontami oraz budownictwem. Z tego co mi wiadomo to zajmują się: remontami domów, biur i mieszkań. Wykonują oni także montaż konstrukcji stalowych tj. hale.

Firmę tą znalazłem w wyszukiwarce po wpisaniu ,,remonty Rzeszów” – wyskoczyła mi ta strona tuż u samej góry. Po obejrzeniu dość dużego portfolio zdecydowałem się wybrać tą firmę. Na ich stronie znajdą Państwo szereg informacji oraz zdjęć z remontów które już wykonali. Znajdują się tam także zdjęcia mojego mieszkania, które mogą Państwo sobie zobaczyć.

Pozdrawiam i polecam serdecznie.
Krystian,

2 myśli nt. „Remont mieszkania w Rzeszowie

  1. Tak sobie przeglądam stronę firmy, którą Państwo tu polecają i muszę przyznać, że wykonują oni bardzo ładne remonty. Szukając dalej w sieci, mogłem przeczytać wiele pozytywnych opinii związanych z ich pracą. Na jakimś blogu właściciel biura bardzo cieszył się z wykonanego szybko i terminowo remontu 🙂 W przyszłości jak uzbieram trochę pieniążków planuję wynająć tą firmę do remontu mojego domu w Rzeszowie.

    • Zdecydowanie my również polecamy usługi tej firmy! Może być Pan pewien, że będzie Pan zadowolony z wykonanego przez nich remontu.

      Pracują na terenie: Rzeszowa i innych Polskich miast. Trzeba po prostu ustalić wcześniej termin remontu, a remont może odbywać się nawet na 2 końcu polski. 🙂 ta mobilność dzisiejszych firm 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?