O ostatnich wydarzeniach w moim życiu…

Witam serdecznie wszystkich moich blogowiczów, z tej strony ponownie piszę do Was bloger Kamil. Chciałbym podzielić się z wami serią ostatnich wydarzeń, które miały miejsce gościć w moim życiu.

Wziąłem Ślub

Każdy z Was z pewnością wie, że mieszkam w okolicach Kielc i zajmuje się tworzeniem stron Internetowych a także opisywaniem różnych problemów i błędów na tym blogu. Dziś jednak postanowiłem napisać trochę o prywatnych wydarzeniach, które może komuś pomogą, komuś będą wydawały się śmieszne, a inni po prostu przeczytają i zachowają informację dla siebie ;).Otóż, w Sylwestra wydarzyło się coś niesamowitego, a mianowicie wziąłem Ślub z moją uroczą Kamilą <3, muszę powiedzieć, że rezerwacja sali na sylwestra to też duży problem, myślałem początkowo, że nikt sobie takiego terminu na ślub nie wybiera, a jak wybiera to jacyś sporadyczni desperaci :P, a tu okazało się, że 8/10 lokali ma zarezerwowane na ten dzień terminy. Jakoś się w końcu udało znaleźć lokal, który miał wolny termin i przypadał nam do gustu. Kolejnym krokiem było znalezienie dobrego fotografa.

Znalezienie wolnego fotografa to też duże wyzwanie, codziennie wraz z żoną przeszukiwaliśmy Internety w poszukiwaniu odpowiedniego fotografa z naszej okoli. Dopiero wpisana fraza w wyszukiwarce ,,fotografia ślubna kielce” przyniosła upragniony rezultat i wskazała nam parę fotografów, którzy wykonują naprawdę świetne zdjęcia. Zresztą sami możecie zobaczyć to, przechodzą w ich portfolio, które znajduje się na stronie.

Wiele zmieniło się w moim życiu, ale blogować nie przestanę. Nadal będziecie mogli znaleźć na tym blogu, ciekawe artykuły związane z życiem prywatnym, problemami i usterkami i wiele innych.

Pozdrawiam,

Blogger Kamil

Jedna myśl nt. „O ostatnich wydarzeniach w moim życiu…

  1. Fajny wpis 🙂 na pewno komuś kto będzie szukał w najbliższym czasie fotografa się przyda. Coś dawno nic się nie pojawia na tym blogu, a szkoda ponieważ wiele wpisów z rozwiązaniami problemów było przydatnych. Często trafiałam z google na tą stronę w poszukiwaniu rozwiązania błędów.

Dodaj komentarz