Gladiatus – Gra na przeglądarkę

W dzisiejszych czasach jednym z najmodniejszych sposobów umilenia sobie spędzanego czasu przed komputerem są gry na przeglądarkę.  Jedną z takich gier jest Gladiatus. Wiele młodych ludzi począwszy od wieku szkoły podstawowej zaczyna swoją styczność z grami na przeglądarkę. Z wielu ofert gier, najczęściej wybierana jest gra Gladiatus.

gladiatus gra

W tą grę można zagrać zupełnie za darmo. Jedynym wymaganiem jest posiadanie adresu e-mail, gdzie będzie wysłane potwierdzenie rejestracji, a także e-mail aktywacyjny konta.

gladiatus - postać

W grze posiadamy wiele misji, które trzeba codziennie wykonywać. Ponadto dostępne są wyprawy, które zależne są od postaci naszego gladiatora lub najemników, których posiadamy.

System gry jest bardzo rozbudowany. Możemy zwiększać umiejętności swojego gladiatora, oraz cały osprzęt, który posiada ( miecz, hełm, buty, napierśnik, pierścionki i amulety ). Wszystkie te elementy posiadają odpowiednie atrybuty, które zwiększają moc naszego gladiatora. Każdy z tych elementów jest możliwy do kupienia na aukcji, rynku, u handlarza lub można zdobyć je wyruszając na wyprawy lub lochy.

W grze nie ma określonego maksymalnego levela, który może osiągnąć użytkownik. Dzięki zdobytemu EXP-owi powiększamy poziom naszej postaci.

Gra obecnie dostępna jest również na IOS, dzięki czemu za pomocą tabletów można również rozwijać swoją postać i kontynuować codzienną rozrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?