Genius Gila GX Gaming – myszka dla gracza

Witamy wszystkich Państwa serdecznie. W dzisiejszym artykule pragnę przedstawić informacje na temat ciekawej propozycji myszki dla graczy firmy Genius, model Gila. Myszka pochodzi z serii GX Gaming i przeznaczona jest dla bardzo wymagających graczy. Ostatnio znaleźliśmy w sieci jedyny polski filmik z rozpakowania oraz recenzji tej oto myszki Genius Gila GX Gaming.

ViDeO z rozpakowania Genius Gila:

Wygląd myszki jest bardzo ciekawy. Bardzo ciekawymi jej atutami są: Wbudowana pamięć, możliwość zmiany kolorów w 3 miejscach z pośród 16 milionów barw, duża ilość przycisków, które można dowolnie konfigurować.

Więcej informacji na temat całej myszki znajdą Państwo na portalu NowinkaIT.pl, link znajduje się pod VIDEO na Youtube. Warto skorzystać i dowiedzieć się więcej na temat myszki, ponadto można oddać tam swój głos na temat myszki oraz podzielić się swoją opinią.

Zapraszamy do udzielania się również w tym temacie w postaci komentarzy. Bardzo lubimy gdy nasi czytelnicy komentuje wpisy, które zostają przez nas dodane.

Obecnie możemy powiedzieć, że sami w biurze posiadamy wyżej wymienioną myszkę i spisuje się świetnie 😉 więc nadaje się ona nie tylko do gier.

Jedna myśl nt. „Genius Gila GX Gaming – myszka dla gracza

  1. Niesamowita myszka dla graczy. W sumie bardzo ciekawe rozpakowanie. Widać chłopaki pierwszy filmik bo trochę zdenerwowani. Ale podsumowując wszystko jak najbardziej na plus. Obyście więcej tego typu filmików wykonali. Mam nadzieję, że producenci z miła chęcią będą przysyłać wam sprzęt.

    Ps. kupcie sobie softboxa 🙂 w pierwszej kolejności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?