Wybierałem telefon VOIP

Witam serdecznie wszystkich po krótkiej przerwie od mojego ostatniego artykułu dotyczącego Wyświetlania linków do wpisów z danej kategorii w Prestashop. Mam nadzieję, że artykuł ten pomógł wielu osobom. Dziś jednak chciałbym opisać jeden z moich ostatnich wyborów, telefonu VOIP do firmy. Z racji, że posiadaliśmy w firmie dość przestarzały sprzęt, to postanowiliśmy go wymienić na nowy. Obecnie na rynku posiadamy masę różnego rodzaju sprzętu VOIP, który posiada wiele bajerów i udogodnień.

telefon voip snom 320

Nam jednak przypadł do gustu model 320 marki SNOM, który kosztuje około 350 złotych brutto.Dlaczego wybraliśmy model tego producenta? Ponieważ posiada on wiele przydatnych funkcji i parametrów. Przede wszystkim obsługuje vlany oraz posiada duży wyświetlacz 2*24 znaki. Ponadto wielkim atutem dla nas było aż 47 klawiszy z czego 12 z nich jest w pełni programowalnych. Telefon posiada 2 złącza RJ45 oraz RJ11, które z pewnością również się przydadzą.

Ponadto ważnymi dla nas funkcjonalnościami było szybkie wybieranie numeru czy też zawieszenie i przełączenie rozmów. Ponadto urządzenie umożliwia ustawienie hasła oraz przekierowań.

Dopiero jesteśmy w fazie testów tego urządzenia. Jak narazie spisuje się u nas wyśmienicie. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy, będziemy mogli napisać pełną relację z użytkowania tych telefonów VOIP.

Warto dodać, że model snom 320 telefon VOIP można nabyć chociażby w sklepie e-vox.pl, który posiada także inne modele tej marki (warte również uwagi). W trakcie poszukiwania możesz także przeglądnąć allegro, bądź jakąś wyszukiwarkę typu ceneo.

Zapraszamy do pozostawienia komentarzy na temat tych telefonów pod WPISEM, jeżeli używasz tego modelu to koniecznie wypowiedz się poniżej.

Dodaj komentarz