Pozycjonowanie stron internetowych, czyli jak skutecznie promować swój biznes w sieci

Pozycjonowanie stron www to w obecnych czasach jedna z wielu metod na reklamowanie własnego biznesu. Technika ta posiada bardzo wiele zalet. Pierwszą z nich jest przede wszystkim walor nieograniczoności czasowej i terytorialnej. Pozycjonowanie można stosować na szeroką skalę, dzięki czemu nasza strona trafi do licznego grona odbiorców. Z powodu dużego zapotrzebowania na efektywną promocję usług i produktów w sieci, jak grzyby po deszczu wyrastają firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron www. Optymalizacja i audyt SEO, a więc szereg metod prowadzących do uzyskania jak najwyższej pozycji w wynikach poszczególnych wyszukiwarek, z uwzględnieniem fraz i słów kluczowych stanowią jeden z zasadniczych elementów współczesnego marketingu internetowego.

Szybkie wykonanie audytu SEO twojej strony WWW Czytaj dalej

Oznacz niechciane linki prowadzące do twojej strony

Wiele osób jest bardzo zadowolonych, gdyż otrzymało właśnie dostęp do bardzo ważnego i pomocnego narzędzia, która pozwala na wskazanie, których linków chcemy się pozbyć (oznaczamy je jako niechciane). Dzięki temu mamy większą kontrolę nad linkami, które prowadzą do naszego serwisu w przypadku, gdy ktoś zamierza nam zaszkodzić i umieszcza je w niezbyt fajnych miejscach.

 Oglądnij filmik o Disavow links – youtube.

Aby przybliżyć Państwu bardziej tę tematykę – zapraszamy do oglądnięcia filmiku.

Sam jestem bardzo zachwycony z tego narzędzia i już pierwszego dnia zgłosiłem kilkanaście linków, które w pierwszej kolejności mi nie pasują. Warto korzystać z takiej możliwości, skoro linki te nie przynoszą nam żadnych korzyści, a jedynie mogą zagrażać pozycją w wyszukiwarce, czego tak naprawdę bym nie chciał.

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne wpisy.

Pozycjonowanie stron

pozycjonowanieJednym ze sposobów na promowanie swojej witryny w sieci jest pozycjonowanie stron. Pierwsze kwestie dotyczące pozycjonowanie rozpoczęły się wtedy, kiedy wiele firm dostrzegło siłę Internetu, jako sposobu na dotarcie do wielu klientów. Właśnie wtedy pozycjonowanie stron było najszybszą drogą do tego, by pokonać konkurencję i przyciągnąć do siebie większą ilość osób. Zasady, jakimi kierują się osoby pozycjonujące strony mogą być bardzo różne. Można zacząć od przypisania do odpowiednich katalogów stron, dzięki czemu witryna powoli będzie się pięła w górę w wyszukiwarkach. Czytaj dalej

Pozycjonowanie

http://img820.imageshack.us/img820/6364/pozycjonowaniestron.jpgReklamowanie stron w Internecie jest najszybszą i najprostszą metodą, aby zaprezentować swój towar lub też usługę. Jedną z metod marketingu sieciowego jest pozycjonowanie stron. Dobrze wypozycjonowana strona znajduje się na wysokich miejscach w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu na naszą stronę trafia znacznie więcej osób. Pozycjonowanie stron to tylko jedna z metod. Czytaj dalej